Nieuws

Imkercafé op zaterdag 12 november 2022

Op zaterdag 12 november in de middag, heeft IGH haar jaarlijkse keuring van bijenproducten georganiseerd. Er zijn 34 producten ingeleverd! Werk aan de winkel voor de keurmeesters van het Bijkersgilde.
De deelnemers hebben deze middag een lezing gevolgd over honing, pollen en meer…. Het was een reis van het oogsten van de nectar uit de bloem door de bij, tot en met de goed verzorgde pot honing met etiket. Tijdens deze reis zijn er allerlei uitstapjes gemaakt naar verschillende aspecten die ook met bijenproducten en afgeleiden daarvan te maken hebben.

Een erg leuke middag, waarbij iedereen, van jong tot oud, van ervaren tot onervaren imker, etcetera, aan zijn trekken kwam. We hebben met zijn allen genoten! De locatie was ook heel erg geschikt om dit alles te kunnen organiseren.

Op naar het volgende imkercafe!